Darba laiks

P. 9:00 - 17:00
O. 9:00 - 17:00
T. 9:00 - 17:00
C. 9:00 - 17:00
P. 9:00 - 17:00
S. 9:00 – 17:00
SV. – Brīvs

Par

SIA „Alūksnes Celtniecības Kompānija” ir dibināta 2009. gadā. 2015. gadā uzņēmums piedzīvo reorganizāciju un līdz ar to nosaukuma maiņu, kā rezultātā tiek pārdēvēts par SIA ”ACK būve”.
Uzņēmuma pamata darbības jomas ir būvniecības projektu vadība un celtniecības darbu veikšana.
Uzņēmums ir pierādījis sevi kā stabilu un atbildīgu nozares pārstāvi, savā pastāvēšanas laikā veiksmīgi veicot vairāku tehniski un juridiski sarežģītu projektu realizāciju. Mums ir izveidojusies plaša sadarbība gan ar citiem nozares uzņēmumiem, gan ar materiālu piegādātājiem. Tādējādi spējam nodrošināt augstu veiktā darba un iestrādāto materiālu kvalitāti. Uzņēmums šobrīd atrodas straujas attīstības stadijā, tiek paplašinātas darbības sfēras, apgūstot jaunas vietējā biznesa nišas. 2015. gadā uzņēmums atvēris skrūvju un stiprinājumu veikalu Alūksnē, Gulbenes ielā 3A – jāpiebilst, ka sortiments šajā tirdzniecības vietā tiek nepārtraukti paplašināts un pilnveidots. 2015. gada vasarā darbību ir sākusi pirmā pašapkalpošanās automazgātava reģionā.

Uzņēmums SIA „ACK būve” piedāvā:

  • Būvniecības projektu vadību
  • Projektu analīzi un novērtējumu
  • Visa veida celtniecības darbus
  • Piedāvājam bezmaksas konsultācijas par būvniecību un remontu privātpersonām

Uzņēmumā strādā pieredzējuši sertificēti speciālisti, kuri nodrošina profesionāli veiktu darbu un augstu tā kvalitāti.

Mums ir liela pieredze būvniecības projektu realizācijā un pozitīvas atsauksmes no sadarbības partneriem par mūsu rekonstruētajiem, vai izbūvētajiem objektiem. Būvējam atbildīgi, garantējot veiktā darba kvalitāti.