Darba laiks

P. 9:00 - 17:00
O. 9:00 - 17:00
T. 9:00 - 17:00
C. 9:00 - 17:00
P. 9:00 - 17:00
S. 9:00 – 17:00
SV. – Brīvs

Mūsu objekti

Parka iela, ALŪKSNE

AS „SIMONE” 2014. Gadā tika veikta rekonstrukcija, kurā daļu būvapjoma kā apakšuzņēmējs veica arī SIA „Alūksnes Celtniecības kompānija”. Uzņēmums veica skursteņa pamatnes izbūvi, šķeldas noliktavas izveidi, un šķeldas padevei uz katliem paredzētās piebūves izveidi. Mūsu vadībā notika drenāžas sistēmas izveide, pamatu izbūves darbi, stiegrbetona grīdas un betonēšanas darbi, metāla konstrukciju montāža, jumta montāža.

Pilssala, Alūksne

2015. gadā piedalījāmies gājēju tilta izbūvē, kurš savieno Pilssalu Alūksnē ar Kapsētas pussalu. Uzņēmums SIA „ACK būve” veica tilta betona balstu izbūvi sauszemes daļā, visu koka konstrukciju izbūvi un teritorijas labiekārtošanu. Tilts 2016. gadā ir ieguvis lielu atzinību no pilsētas iedzīvotāju un apmeklētāju puses. Kā arī ticis nominēts Latvijas Būvnieku Asociācijas balvai, kā gada labākā inženierbūve Latvijā, kur objekts saņēma sudraba godalgu.

Ojāra vācieša iela, Alūksne

2014. gadā beidzot plašākai publikas apskatei tika nodota Alūksnes mākslas skolas jaunā ēka Ojāra Vācieša ielā 2, Alūksnē. Projekta 2. Kārta piedalījās un darbus veica arī SIA „Alūksnes Celtniecības kompāniju”. Uzņēmums izpildīja fasādes atjaunošanas darbus, iekšdarbus, veica konstrukciju pastiprināšanu un jaunu izveidi, darbi tika izpildīti saskaņā ar SIA „Arhitektoniskās izpētes grupa”.

Ikšķiles iela, Jūrmala

2014. gadā piedalījāmies ventilējamās fasādes tehnoloģijas izstrādē, objektā Ikšķiles ielā 4, Jūrmalā. Tika izgatavots fasādes paraugs, kurš pierādīja, ka arhitekta nodomus iespējams realizēt dzīvē. Veicām lielu montāžas darbu apjomu, izstrādājot daudz unikālus risinājumus, jo objektā katrs fasādes kvadrātmetrs ir veidots ar individuālu pieeju. Lai realizētu pasūtītāja nodomus dzīvē tika lietoti daudzas inovatīvas tehnoloģijas. Objekts 2016. Gadā nominēts Latvijas Būvnieku Asociācijas balvai – gada sabiedriskā jaunbūve 2015. gadā, kur arī iegūta atzinība.

Dažādi

Uzņēmums gadu gaitā uzkrājis ievērojami lielu pieredzi visdažādāko objektu būvniecībā. Esam veikuši vairāku jaunu būvju būvniecību, gan veiksmīgi realizējuši rekonstrukcijas projektus un arī vienkāršotus ēku fasāžu remontdarbus. Esam veikuši arī hidrobūvju izbūvi.