Gulbenes iela 3A, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301

Darba laiks.

P. 0:00 - 24:00
O. 0:00 - 24:00
T. 0:00 - 24:00
C. 0:00 - 24:00
P. 0:00 - 24:00
S. 0:00 - 24:00
Sv. 0:00 - 24:00

Pašapkalpošanās automazgātava - Erhle CarWash

SIA „ACK būve” sadarbībā ar EHRLE (tradicionāla vācu kvalitāte kopš 1927.gada) piedāvā saviem klientiem bezkontakta pašapkalpošanās automazgātavu.

Ātri, ērti, efektīvi un droši automašīnas lakas un krāsas pārklājumam un par pieejamu cenu.

Automazgātava pieejama cauru diennakti, katru dienu.

Nepieciešamas četras secīgas programmas, lai nomazgātu automašīnu izmantojot pilnu EHRLE piedāvāto mazgāšanas ciklu kurā ietverta arī automašīnas vaskošana. Protams, klients var manīt mazgāšanas programmas pēc saviem ieskatiem.

Apmeklējuma laikā automazgātavā jūtams patīkams augļu aromāts. Tas pateicoties pirmajā programmā izmantotā MikroPulvera Power Pearl patīkamajai smaržai.

Inovatīvās tehnoloģijas un augstas kvalitātes mazgāšanas līdzekļu izmantošana — ir tie, kuriem pateicoties bezkontakta pašapkalpošanās automazgātava panāk tik lielisku rezultātu, neradot skrāpējumu un citu iespējamu kaitējumu risku, kas saistīts ar birstes vai sūkļa izmantošanu.

Cenas un apmaksa

Cenas € (ieskaitot PVN 21%).

Cenrādis mazgāšanai ir vienkāršs: € 0,50 = 1 min. Šajā laikā jūs varat mazgāt ar jebkurām programmām un jebkurā brīdī pārslēgties uz kādu citu programmu. Prakse rāda, ka vieglās mašīnas mazgāšanas vidējā cena ir 2-4 eiro.
Cenrādis putekļusūcējam: € 1,00 = 8 min. 
Automāts pieņem € 0,5, € 1 un € 2 monētas.

Papīra naudu iespējams samanīt uz vietas naudas maiņas aparātā.

Iespējama apmaksa ar elektroniskās atslēgas palīdzību.

Kas ir elektroniskā atslēga un kā tā darbojas? 
Jūs varat iegādāties atslēgu un ieskaitīt tajā naudu apmaksai par automazgātavu. Tas ir ļoti ērti un droši: nav jāuztraucas par to, ka līdzi nav pietiekami daudz skaidras naudas. Turklāt Jūs vienmēr varēsiet izmantot tik daudz laika, cik vēlēsieties.
Vispirms nopērciet atslēgu, lejupielādējiet tajā Jūsuprāt nepieciešamo naudas daudzumu, izmantojot to pašu naudas maiņas aparātu. Vienkārši sekojiet līdzi aparāta norādījumiem. 
Sistēma ir pieejama Juridiskām personām. Lai iegādātos atslēgu uzņēmumam, lūdzam sazināties ar mums, zvanot uz tālr.nr. - 64322222, griezties uzņēmuma SIA „ACK būve” administrācijā Gulbenes ielā 3A, Alūksnē.
Atslēgas cena 10€. Atslēga ir beztermiņa. Nepazaudējiet savu atslēgu, jo pazaudēšanas gadījumā to nav iespējams atjaunot vai neizmantoto kredītu pārvietot uz citu atslēgu.

Veiksmīgu lietošanu!