Gulbenes iela 3A, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301

Darba laiks veikalam.

P. 9:00 - 17:00
O. 9:00 - 17:00
T. 9:00 - 17:00
C. 9:00 - 17:00
P. 9:00 - 17:00
S. 9:00 – 12:00
SV. – Brīvs

Konsultācijas par veikala pieejamo preču sortimentu.
Pārdevējs/konsultants:
 +371 27525443

Konsultācijas par būvniecību, remontu.
Projektu koordinators:
 +371 27525456

Skrūvju un stiprinājumu veikals - ACK būve

Veikalā visplašākais skrūvju un stiprinājumu piedāvājums Alūksnē, par vislabākajām cenām. Papildus pieejami vītņstieņi, ķēdes un troses. Te iespējams iegādāties arī darba apģērbu un individuālos aizsardzības līdzekļus. Piedāvājam iegādāties Berner ķīmijas un piederumus.

Sortiments uz vietas tirdzniecības vietā.

Skrūves reģipsim – Skrūves ar vītni, kura paredzēta ģipškartona plātņu stiprināšanai gan pie koka, gan metāla karkasa, kā arī skrūves starpsienu un griestu profilu montāžai.

Cinkotas skrūves kokam – Skrūves koka konstrukciju izveidei, dažāda garuma un ar dažādām skrūvgalvām. Iespējams izvēlēties sev piemērotāko veidu. Skrūves ar gremdgalvu kokšķiedras, saplākšņa OSB plātņu stiprināšanai. Ar skrūvgalvām PH-1/2/3, PZ-1/2/3, TX15/20/25/30.

Nerūsējošā tērauda skrūves – skrūves kuras paredzētas gan īpaša dizaina izveidei, gan ir noturīgas pret mitrumu un agresīvu ārējo vidi. Īpaši piemērotas alumīnija konstrukciju stiprināšanai, jo nerūsējošā tērauda skrūves nereaģē ar alumīniju, atšķirībā no cinkotām vai cinkoti/alvotām.

Montāžas skrūves – Pašurbjošas cinkotas skrūves, ar PH-1/2/3, PZ-1/2/3, TX15/20/25/30 galvu paredzētas dažādu materiālu stiprināšanai pie metāla konstrukcijām.

Bultskrūves – Dažādu diametru un garumu gan cinkotas, gan nerūsējošā tērauda skrūves, kas paredzētas nopietnu konstrukciju un mehānismu stiprināšanai.

Būvkalumi – Cinkoti metāla izstrādājumi, kuri atvieglo vienkāršu koka būvniecības un montāžas darbu veikšanu.

Naglas – Dažādu garumu un diametru, naglas izgatavotas no melnāmetāla, ir pieejamas arī cinkotas. Kā arī piedāvājumā naglas, naglu pistolēm gan kasetēs, gan ruļļos, kuras ir apstrādātas ar līmi, kas iestrādājot naglu no berzes radītā siltuma aktivizējas nodrošinot papildus stiprību.

Dībeļi un Dībeļnaglas – Izgatavoti no plastmasas un metāla. Paredzēti, lai stiprinātu detaļas pie materiāla, kurā skrūves vītne uz izraušanas slodzēm nenodrošina vajadzīgo pretestību. Pieejami arī divkomponentu ķīmiskie dībeļi t.sk. no Berner. Kā arī enkurskrūves.

Troses un ķēdes – Visu veidu ķēdes un troses, ar atbilstības sertifikātiem. Celšanai, vilkšanai un nostiprināšanai.

Piederumi kravu nostiprināšanai un celšanai – Celšanas un kravu nostiprināšanas paredzētas štropes, kā arī telferi, āķi un visa veida stiprinājumi.

Berner skrūves – Skrūves kokam, no viena no Eiropas vadošajiem ražotajiem. Atbilst augstiem kvalitātes standartiem, pārdomāts dizains, kurš atvieglo gan darbu, gan arī paildzina skrūvmašīnas kalpošanas laiku.

Berner enkurskrūves – Augstas kvalitātes stiprinājumi betonam.

Berner ķīmija – Piedāvājam Berner auto kopšanas līdzekļus, motoru mazgāšanas un eļošanas līdzekļi, auto ķīmija servisiem. Korozijas(rūsas) aizsardzības un attīrīšanas līdzekļi.

Berner piederumi – Instrumenti celtniekiem un mehāniķiem. Griezējdiski metālam ar ievērojami ilgāku kalpošanas laiku, kā arī un betonam un alumīnijam paredzēti. Augstas kvalitātes urbji betonam, kokam un metālam, kuriem kalpošanas laiks ir ievērojami ilgāks pateicoties īpašai konstrukcijai un metāla sakausējumam. Kā arī daudz ātrāka urbumu urbšana, pobedīta perforatora urbis ir piemērots arī armatūras caururbšanai betonā.

Individuālie darba aizsardzības līdzekļi dažādu veidu darbiem. Apavi, cimdi, darba drēbes, aprīkojums darbam augstumā un būvobjektā.


Labākās cenas reģionā. Veikalā iespējams saņemt bezmaksas konsultāciju un iegādāties visu nepieciešamo remontam un būvniecībai. Stiprinājumi un skrūves no ražotājiem, kuri nodrošina augstāko kvalitāti.

Piedāvājam uz pasūtījuma iegādāties visu nepieciešamo remontam un būvei. Sākot no pamatu izbūves, līdz jumta korei. Plāno savu būvniecību kopā ar mums, un iegūsti materiālus par labāko cenu reģionā.